06 04 2019

196

Fiat Yön Otomotiv Araç Kiralama Firma Temsilcileri Buluştu.

Bodrum’da ve Ege Bölgesi’nin birkaç noktasında faaliyet gösteren Yön Otomotiv, 2019 Meslek Buluşmaları kapsamında Bodrum’da araç kiralama firmalarının temsilcileri ile bir araya geldi. 

Dağbelen Mahallesi’nde faaliyet gösteren Kozalak Kahvaltı Evi isimli doğayla iç içe bir mekanda gerçekleştirilen buluşmaya, Yön Otomotiv yetkilileri ile çok sayıda araç kiralama firmasının temsilcileri katıldı. 

Etkinlikle ilgili Kent Haber’e bir açıklama yapan Yön Otomotiv Genel Müdürü Okan Manisalı, “Bugün Bodrum’dayız. Geçen sene yaptığımız meslek buluşmalarının 2’incisini gerçekleştiriyoruz. Bodrum’un otomotiv pazarını belirleyen günlük kiralama ve filo kiralama sektörüyle buluştuk. Çok güzel bir kahvaltı organizasyonu yaptık. Katılımcılara da teşekkür ederiz. Biliyorsunuz Mart ayı vergi indirimlerinin bittiği bir ay. Aynı zamanda da araç kiralama sezonunun başladığı bir ay. Dolayısıyla biz fiyatlarımızı hem araç kiralama şirketlerine veriyoruz hem de vergi avantajlarından bahsediyoruz. Onlarla birlikte bu sezonu nasıl geçireceğimizi de konuşuyoruz. Çünkü onların ciddi oranda araç alımlarına ihtiyacı var. Biz de her zamanki gibi satıcı rolünü oynayarak onlara bu konuda rehberlik ediyoruz” diye konuştu. 

Manisalı, Bodrum’dan sonra haftaya Salı günü Fethiye’de, ardından Denizli ve Uşak’ta araç kiralama sektörü ile bir araya geleceklerinin bilgisini verdi
Tek Tıkla Showroom Evinizde! X
Görüntülü Görüşme